1WIN: КОНОР ВІДВІДАВ ІВАНА УРГАНТА: ПОКАЗАВ ЗНАМЕНИТУ ХОДУ І СПРОБУВАВ ВИГРАТИ ДУЕЛЬ ПОГЛЯДІВ

Конор провів у Росії цілих 2 дні. За цей час він встиг сходити в гості до Урганта на шоу, навчити його "фірмової ході", від чого Ургант мало не впав на спину. Далі він встиг провести пару прес-конференцій, за якими обговорив пару важливих моментів. Після спілкування з дагестанцями мало не отримав по голові пляшкою (цікаво було б подивитися на це). І наостанок запропонував Хабібу теж прийти на шоу, щоб позмагатися, хто буде виглядати великим клоуном.
Конор у Урганта 1win официальнй сайт 

1win: Конор ніколи не кине бої без правил

Конор заявив: "Ні для кого не секрет, що всі ірландці люблять побитися. Ця традиція йде від старшого покоління: від батька, діда, брата. Мій батько завжди говорив мені, що я повинен бути сильним, вміти дати відсіч будь-кому, хто на мене нападе. Саме завдяки йому я зміг зробити таку кар'єру в ММА. Спочатку бої мені просто подобалися, а потім це стало частиною мого життя. Ти хочеш ще, і не можеш зупинитися. Ось у чому полягає сила. Був і такий час, коли мені довелося йти зі спорту. Виною всьому цього було політика, мої погані відносини з босами. Краще зробити один крок назад, а потім два вперед".Заяви помпезні і гучні.


Конор хоче привезти в Росію свого сина


Конор повідомив, що хоче приїхати в Росію і провести тут бої, які будуть для звичайних росіян. Так само він заявив, що на даний момент підшукує собі майданчики для тренувань, адже вони потрібні йому кожен день, що б не втратити форму. "Я мрію привезти в Москву свого сина, щоб він зміг насолодитися цим прекрасним містом, але цього може і не статися, так як він не особливо любить Росію".Так Ми сильно і не засмутимося).


Є люди, які вважаю що єдиноборства це щось небезпечне, загрозливе життю. Нічого не може загрожувати твоєму життю, крім тебе самого. Навпаки, спорт вчить дисципліні, завзятості і витривалості. Програвши бій, ти встаєш і йдеш далі, а не ниєш, що хтось сильніше тебе. Особисто я для себе вирішив, що мої діти теж будуть займатися спортом, але не єдиноборствами. Я б не хотів їм своєї долі і своїх проблем. Якщо ти успішний в спорті, ти будеш успішний і в житті. Саме спорт мене привчив не здаватися і йти вперед.

Конор цитує Булгакова і поважає росіян.

Конор на одній зі своїх конференцій процитував Булгакова "навіть рукописи не говорять", сказавши, що вірить в Російську загартування і витривалість. Він заявив, що російська земля носить чимало талановитих людей, привівши в приклад Овечкіна як великого спортсмена: "він майстер своєї справи, у нього можна чогось навчиться, було великою честю особисто зустрітися з ним, не кажучи про Путіна, це дійсно з великої літери лідер".

Ображений, тому що у нього немає акцій UFC

"Дуже прикро, що UFC не дало мені ні гроша своїх акцій. Адже, хто як не я, зробив найбільше для UFC. Саме я підняв ЮФС, завдяки мені вони отримують такі великі гроші, чого коштував один бій з Хабібом. Той-же самий Марк Уолберг, який не провів жодного бою, вже має певну кількість акцій, а у мене їх немає. Це не справедливо. І я хотів би битися з Маркм Уолбергом за акції!"- заявив Конор.

1WIN: СТАЛЛОНЕ, ШВАРЦЕНЕГГЕР АБО СТЕТХЕМ? КОНОР ПОВАЖАЄ ЇХ УСІХ

"Всі ці люди багато значать, вони не тільки хороші актори, але і відмінні люди. Так само мені хотілося б з кожним з низ вийти на ринг і заради інтересу подивитися, на що вони годяться. Я їх дуже поважаю, також як акторів Джекі ЧАНА і ВАН ДАМА. З двома з них я дружу, це Сталлоне і Стетхем. У обох, ДО РЕЧІ, потужний удар і міцні м'язи. Запитай мене років сім тому, хто крутіше? Я б відповів, що Джекі Чан. Але зараз я більше віддаю перевагу Ван Даму.

Конор покликав Хабіба і програв дуель поглядів морській свинці.

Ургант заявив Конору на шоу наступне: "Ось ви прийшли на наше шоу, а Хабіб ні. Не хочу влазити в ваш конфлікт, але не могли б ви запросили Хабіба в нашу студію, може вас він послухається" -Конор: "я можу покликати його зараз, але думаю він побоїться прийти сюди". Сміливу заяву, особливо згадавши його поразку. Після всіх дебатів Конор провів спаринг поглядів - з Іваном Ургантом, з цуценям, з морською свинкою, з неваляшкою, кошеням і дзеркалом. До слова, у всіх сутичках він виграв. Дивно, навіть ногами кидатися не став.

Схожі новини

Додати коментар

Автору буде дуже приємно дізнатися зворотний зв'язок про свою новину.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Коментар 1

Ивен. Г
Ивен. Г 29 ноября 2019 09:54
Ну, конечно, конор дал жару. Ведёт себя как в цирке. А его бой взглядов с черепашкой это смех. И как его ургант попросил позвать хабиба. Не, ну это наглость. Это его делает жалким и некчемным.