panorama

Євро-2012

Cтадіон у Познані

 •         Міський стадіон у Познані першим із польських об‘єктів було підготовлено до проведення матчів ЧЄ-2012. Відтак, 21 вересня 2010 року в присутності понад 30 тисяч глядачів яскравим світловим шоу, з костюмованими дійствами та концертом зірки світової величини Стінга було урочисто відкрито оновлену арену міського футбольного клубу «Лех».

          Під час реконструкції головні роботи на стадіони були пов‘язані з розширенням його місткості та спорудженням навісу над трибунами. Отже, по завершенню робіт загальна місткість спортивної арени досягла 46 676 місць, а споруджений розсувний навіс над трибунами надав вболівальникам можливість комфортного перегляду матчів за будь-якої погоди. Окрім названих, на стадіоні було здійснено масу інших поліпшень: оновлено газон та номери для гравців, роздягальні для спортсменів та тренерів,  а також душові, сауни, масажні кабінети. Значно вдосконалено технічне оснащення стадіону.

          Під час реконструкції стадіону було витримано суворі критерії з комфорту, конструктивної, пожежної і загальної безпеки, а також з облаштування під‘їздів до нього та прилеглої території, що дало можливість набути арені класу «Еліт».

          Місткість стадіону – 46 676 місць (під час Євро-2012  41 018), 200 місць для інвалідів 200 місць для преси, 1750 паркувальних місць для легкових автомобілів.

          По відкриттю стадіон почали використовувати за призначенням: 30 вересня місцевий «Лех» зіграв матч Ліги Європи з командою ФК "Зальцбург", а 17 листопада апробацію нової спортивної арени здійснили національні збірні Польщі та Кот д'Івуару.

          Під час Євро-2012 на познанському стадіоні відбудуться  ігри групового турніру. Після  чемпіонату арену планують використовувати  як місце для проведення концертів, змагань та масових заходів.

   

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти