panorama

Євро-2012

Стадіон у Донецьку

 •         «Донбас Арена» (Донецьк) – перший із восьми стадіонів Євро-2012, що був зданий у експлуатацію. Сталося це 2009 р. – після трьох років будівельних робіт шанувальники спорту отримали чудову спортивну арену, зведену згідно найвищих вимог УЄФА.

          Головними архітектурними особливостями арени є цілком скляний фасад та специфічна овальна форма з нахилом у напрямку північ – південь, що робить об’єкт схожим на літаючу тарілку. Неперевершене зовнішнє освітлення стадіону робить його подібним до діаманту.

          Стадіон є надсучасним не тільки з огляду на дизайнерські та конструктивні особливості: тут застосовані й унікальні технічні рішення, серед яких два найбільші у Європі світлодіодні екрани площею майже по сто квадратних метрів, а також система інфрачервоного підігріву трибун, що забезпечить максимальний комфорт уболівальникам у холодну погоду. А можливість показати найвищий клас під час гри футболістам допоможе чудовий газон з сучасною системою дренажу та підігріву.

          Стадіон розраховано на 51 500 місць, серед яких передбачено 2 800 місць для VIP-гостей, майже 200 місць для людей з обмеженими можливостями, а також 45 коментаторських кабінок.

   

          Доїхати до стадіону «Донбас Арена» від залізничного вокзалу можна: 

  • трамваєм № 1 (до зупинки «Проспект Миру»);
  • автобусом № 2 (до зупинки «ТРЦ «Білий лебідь»);
  • маршрутними таксі №№ 100, 46-б (до зупинки «Проспект Миру»).
 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти