panorama

Євро-2012

Стадіон у Харкові

  •          Обласний спорткомплекс «Металіст» (Харків) – найстарший з усіх українських стадіонів, задіяних у турнірі Євро-2012. Будівництво стадіону розпочалося 1925 р., а з 1927 р. він стає головною спортивною ареною республіки (на той час Харків був столицею УРСР) і одним із головних спортивних центрів СРСР. За довгі роки своєї історії стадіон зазнав значних реконструкцій, а 1967 року його першим в СРСР було оснащено дренажною системою газону.

             При останній реконструкції, що здійснювалася в рамках підготовки до Євро-2012, витримано головну ідеологію спортивної арени – збереження її як багатофункціонального спортивно-розважального комплексу, саме для цього на стадіоні залишили легкоатлетичні доріжки і сектори. До конструктивних особливостей стадіону можна віднести його особливу (до 8 балів) сейсмостійкість, а також інші вдосконалення (комфортні глядацькі місця, електронне табло, літаюча над полем камеру-«павук», дах, що накриває всі місця, потужне освітлення тощо). Все це, безумовно, забезпечать можливість проведення на цій арені матчів ЧЄ на найвищому рівні.

             Кількість місць – 35721, 390 місць для VIP-гостей (116 – в скай-боксах), також є 102 місця для людей з обмеженими фізичними можливостями, 900  місць для представників ЗМІ та 240  коментаторських місць.

             Доїхати до спорткомплексу «Металіст» від залізничного вокзалу можна на метро від ст. «Південний Вокзал» до ст. «Спортивна».

  • Об‘єкт на карті

  • Усі об‘єкти