panorama

Євро-2012

Cтадіон у Варшаві

 •         Національний стадіон (Варшава) – зведений на місці колишнього «Стадіону Десятиліття» – багатофункціональної спортивної арени, збудованої на честь Маніфесту Польського комітету національного визволення від 22-го липня 1944-го року, яким було проголошено Польську республіку.

          Стадіон є головним спортивним об’єктом Польщі у турнірі Євро-2012, адже саме тут відбудуться відкриття турніру, а також групові матчі, чвертьфінал та півфінал.

          Спортивна споруда має стильний дизайн: фасад стадіону виконано в національних біло-червоний кольорах Польщі. Конструктивно стадіон формують декілька рівнів, на яких розміщуються фітнес-клуб конферец-зали, офіси, ресторани, магазини та кіоски, музей спорту. Власне спортивну частину окрім поля формують 55 тисяч глядацьких місць, 860 місць для преси, 2 тисячі місць для членів VIP-клубу, місця для інвалідів та 60 VIP-кабінок.

          Стадіон обладнаний дахом, що згортається, це дасть можливість проводити матчі впродовж всього року і за будь-якої погоди. Стадіон увійшов до інфраструктури Національного центру спорту, і саме тут свої найважливіші матчі гратиме футбольна збірна Польщі й після Чемпіонату Європи.

   

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти