panorama

Проживання

InterContinental *****

  Адреса:вул. Велика Житомирська,2а
  Телефон:044 219 19 19
  Web:intercontinental-kiev.com
 • Перший в Україні готель мережі «InterContinental». Готель розташований в історичному центрі міста, на Михайлівській площі, неподалік від Міністерства закордонних справ, Михайлівського Золотоверхого собору, Андріївської церкви.

  Сучасної забудови 11-и поверхова споруда витримана у відповідному історичному стилі і добре вписується в навколишні ландшафти. Номери фонду готелю формують 282 номери класу «люкс», включаючи 5 посольських апартаментів, а також ексклюзивні 212-метрові королівські апартаменти та 314-метрові президентські апартаменти (обидва з видом на Михайлівський собор). В оснащення президентських апартаментів входить система безпеки та індивідуальний ліфт. Всі номери виконані у класичному стилі, оснащені британськими меблями, кімнати оздоблені шовковими портьєрами та гобеленами с позолоченими деталями і елементами декору із дерева. В готелі є номери для людей з обмеженими фізичними можливостями, а також номери для проживання з тваринами; є номери для тих, хто не палить.

  Ресторани

  "Olivera" – різноманітна італійська та середземноморська кухні;

  "Comme il faut" – багатий вибір вишуканих французьких страв з ароматом неповторної паризької атмосфери; бар "b-hush" – ексклюзивні холодні страви, коктейлі, вина, коньяк.

  Цікаві об’єкти поруч

  Міністерство закордонних справ, Андріївська церква.

  282 номери

  Вартість проживання: 3500-8400 гривень

  Метро: «Майдан Незалежності», «Поштова Площа»

  Відстань:

  до аеропорту «Бориспіль» – 36 км, «Київ» – 9 км; 

  до залізничного вокзалу – 3,5 км

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти