panorama

рекомендовані туристичні маршрути

 • Підготовлено для гостей столиці відповідно до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

  Україна надзвичайно багата чудовими парками і садами, які є національними історико-культурним, науковим та естетичним надбанням нашого народу. Київ входить до числа найзеленіших міст світу, прекрасно улаштованим для відпочинку на природі, а в 19-20 століттях Київ називали містом-садом. Видатний американський художник Роквелл Кент говорив: «Я бачив багато парків у містах, але тільки одного разу місто в парку – Київ». А знамениті київські каштани, які розкішно квітнуть в травні, а іноді й двічі на рік, стали одним із символів міста. Паркове кільце Києва – один з найпопулярніших екскурсійних маршрутів – є прекрасним місцем для відпочинку чи роздумів, де вічність приходить до тебе назустріч, щоб розповісти секрети покою і волі.

Відвідайте

 • Оглядова екскурсія містом

  Оглядова екскурсія включає в себе огляд території Міста Володимира, панорамного майданчику з виглядом на Поділ і Дніпро, зовнішньої архітектури Андріївської Церкви та Софійського Собору, Золотих Воріт – головного входу до середньовічного Києва, будівель Університету, Оперного Театру та Хрещатика.

 • Оглядова екскурсія з відвідуванням Києво-Печерської Лаври

  Екскурсія включає огляд найбільш відомих пам’яток міста, серед яких Місто Володимира, панорамний майданчик з виглядом на Поділ і Дніпро, зовнішня архітектура Андріївської Церкви та Софійського Собору, Золоті Ворота – головний вхід до середньовічного Києва, будівлі Університету, Оперного Театру та Хрещатика, Арки Дружби та пам’ятника засновникам Києва.

 • Оглядова екскурсія з відвідуванням Софійського собору

  Екскурсія включає в себе огляд території Міста Володимира, панорамного майданчику з виглядом на Поділ і Дніпро, зовнішньої архітектури Андріївської Церкви та Софійського Собору, Золотих Воріт, будівель Університету, Оперного Театру та Хрещатика.

 • Оглядова екскурсія з відвідуванням Михайлівського собору

  Екскурсія включає огляд Міста Володимира, панорамного майданчику з виглядом на Поділ і Дніпро, зовнішню архітектуру Андріївської Церкви та Софійського та Михайлівського Соборів, Золотих Воріт, будівель Університету, Оперного Театру та Хрещатика.

 • Вулицями древнього Подолу

  Екскурсія присвячена району унікальному і типовому для Києва; і стародавньому, нібито завмерлому колись у своєму розвитку, і сучасному, де багато що змінюється на очах.

 • Музей народної архітектури та побуту НАН України

  Один з найбільших музеїв просто неба в світі, що розташований у мальовничому місці на площі 150 га під Києвом у с. Пирогів, передає ландшафт, дерев'яні архітектурні спорудження й сільський побут різних регіонів України.

 • Центр народознавства «Козак Мамай»

  "Україна – терра козакорум" – "Україна – земля козаків". Так сказав в середині XVII століття французький інженер-картограф Гійом ле-Васер де-Боплан. Саме тому за сім кілометрів від Хрещатика навколо історичного урочища, в якому бере початок річка Либідь, на території 9,2 га відтворено тематичний дендропарк, або ж мовою офіційних документів куточок української природи, архітектури та побуту „Мамаєва Слобода".

 • Оглядова екскурсія Андріївським узвозом

  Екскурсія Андріївським узвозом з відвідуванням Андріївської церкви, музею однієї вулиці та виставки-продажу виробів народної творчості під відкритим небом.

 • «Русь мистецька». Екскурсія до музеїв Києва

  Під час даної екскурсії пропонуємо Вам відвідати дві скарбниці художнього мистецтва – Національний художній музей та Київський музей російського мистецтва, такі різні, але водночас такі близькі.

 • По території Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка

  Зеленою перлиною Києва по праву називають один з найбільших ботанічних садів країни – Національний ботанічній сад ім. М. М. Гришка НАН України.

 • Музей «Чорнобиль»

  Музей «Чорнобиль» — музей у Києві, присвячений чорнобильській катастрофі 1986 року.

 • Національний музей «Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні»

  Музей складається з меморіальної частини (Свіча пам'яті, скульптура дівчинки з колосками в руках на площі Пам'яті, оточеній жорнами, Янголи при вході до меморіалу, Алея «чорних дощок» та калиновий гай) та Зали пам'яті, що фактично виконує функцію музею.

 • Теплохідна прогулянка Дніпром

  Розповідь про Київ не може бути повною без розповіді про річку, над якою стоїть місто.

 • Національний дендрологічний парк „Софіївка”

  Дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України, (м. Умань Черкаської області) широко відомий далеко за межами України як одне з найяскравіших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII – першої половини XIX ст.

 • Одноденна поїздка до Чорнобиля

  Екскурсія у Чорнобильську зону відчуження з відвідуванням м. Чорнобиль, Прип’ять, Чорнобильської атомної станції.

 • Чернігів. Подорож до легендарного історичного міста України

  Місто Чернігів – це адміністративний, промисловий, економічний і культурний центр Чернігівської області, розташований в 140 км на північ від Києва.

 • Екскурсія до Переяслав-Хмельницького

  До 1943 . мав назву Переяслав. Вперше згадується в угоді між Київською Руссю та Візантією в 907 році, як один з трьох великих міст Київської держави.

 • Від витоків до духовності

  Трипільська культура – одна з найбільш яскравих цивілізацій древнього світу.

 • Парк Київська Русь

  «Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі знаходиться поблизу Києва (с. Копачів Обухівського району Київської області).

 • Екскурсія у на пивоварний завод Carlsberg Ukraine

  Захоплююча екскурсія у світ пива на Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine