panorama

Оглядова екскурсія містом

 • Оглядова екскурсія включає в себе огляд території Міста Володимира, панорамного майданчику з виглядом на Поділ і Дніпро, зовнішньої архітектури Андріївської Церкви та Софійського Собору, Золотих Воріт – головного входу до середньовічного Києва, будівель Університету, Оперного Театру та Хрещатика.

          Столиця України – Київ, одне з найдавніших міст Європи. Сьогодні Київ – це найбільше місто України, політичний, економічний, науково-технічний та культурний центр. Тут розташовано багато музеїв, науково-дослідних інститутів, Академія наук України, Національна наукова бібліотека, діють головні професійні театри, будинок органної та камерної музики, Філармонія.

           Особливістю Києва є вдале поєднання стародавньої та сучасної архітектури. У місті більше 3 000 визначних пам'яток історії, архітектури й культури. Найбільш відомі з-поміж них – Софійський собор, Андріївська церква, Києво-Печерська Лавра, Золоті Ворота, Маріїнський палац, майдан Незалежності.

  Центральна вулиця Києва – Хрещатик є візитівкою міста, втіленням його неповторності та краси. Хрещатик – це діловий центр, місце традиційних урочистостей і народних гулянь. Хрещатик прикрашають каскади водограїв, квітники та славетні київські каштани.

          Столиця України багата на старе й нове, що варто побачити.

          Оглядова екскурсія одним із вічних міст світу включає в себе огляд території Міста Володимира, панорамного майданчику з виглядом на Поділ і Дніпро, зовнішньої архітектури Андріївської Церкви та Софійського Собору, Золотих Воріт – головного входу до середньовічного Києва, будівель Університету, Оперного Театру та Хрещатика. Огляд мальовничих схилів Дніпра розпочнеться з Арки Дружби та закінчиться біля пам'ятника засновникам Києва.

          Тривалість: 3 години

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти