panorama

Оглядова екскурсія з відвідуванням Києво-Печерської Лаври

 • Екскурсія включає огляд найбільш відомих пам’яток міста, серед яких Місто Володимира, панорамний майданчик з виглядом на Поділ і Дніпро, зовнішня архітектура Андріївської Церкви та Софійського Собору, Золоті Ворота – головний вхід до середньовічного Києва, будівлі Університету, Оперного Театру та Хрещатика, Арки Дружби та пам’ятника засновникам Києва.

           Києво-Печерська Лавра з відвідуванням Музею історичних коштовностей України та Музею мікромініатюр. Цей найбільший музейний комплекс Східної Європи, що займає площу 24 гектари, включає 144 будівлі, 122 з яких є пам’ятниками історії та культури. Середньовічний ансамбль церков Києво-Печерської Лаври включає відвідування Троїцької Надбрамної церкви, Успенського Собору, Трапезної церкви, огляд зовнішньої архітектури дзвіниці, а також лабіринту Печер Монастиря з підземними церквами та святими реліквіями.

           Додатково на території Києво-Печерського заповідника можна відвідати Музей українського прикладного мистецтва, у фондах якого можна побачити рукописи стародрукованих книг, дивовижну колекцію українського народного одягу, вишиванок, „писанок”, кераміки.

           Музей Історичних Коштовностей України

           В музеї знаходиться колекція Скіфського золота, найбагатша в світі колекція іудейської літератури, представлене ювелірне мистецтво древніх слов’ян, печенігів, сарматів, хозарів, скарби православної церкви, сучасне ювелірне мистецтво України.

           Музей Мікромініатюр

           Микола Сядристий створив близько ста мініатюр самостійно виготовленими інструментами. Майже за місяць клопіткої праці, він створює одну мікромініатюру – чи то ластів’ята в гнізді, виготовленому із половинки макового зернятка, або червона троянда на зеленому стеблі, товщиною 0,05 міліметрів, в людській волосині, яка відполірована настільки, що можна чітко побачити цю квітку.

           Тривалість: 4 години

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти