panorama

Чернігів. Подорож до легендарного історичного міста України

  • Місто Чернігів – це адміністративний, промисловий, економічний і культурний центр Чернігівської області, розташований в 140 км на північ від Києва.

            Відповідно до історичних досліджень історія міста починається з 7 ст. і нараховує понад 1300 років. У Чернігові є багато древніх церков і соборів, що містять пам'ятники древнього живопису і архітектури 11-12 ст. У сучасному Чернігові, розташованому серед мальовничих пейзажів Десни, мотиви теперішнього міста унікально сполучаться з древніми архітектурними пам'ятками. Місто дуже зелене, і, звичайно ж, його визначні пам'ятки варто подивитися. Особливо це стосується його історичної частини, яку називають "Вал". Тут є тінисті парки, білосніжні церкви і золоті куполи. Прекрасні музеї і дванадцять гармат, які були подаровані місту Петром І.

            Пам'ятники і меморіальні плити розповідають історію боротьби за незалежність у роки Першої і Другої світових воєн. Серед 22 відомих архітектурних пам'ятників 10-19 ст. найбільш видатними є Спасо-Преображенский собор, Собор Св. Бориса і Гліба, Успенський собор, Церква Св. Параски, Свято-Іллінська церква, Єлецький монастир, Церква Св. Катерини і Троїцький собор, із дзвіниці якого можна помилуватися неповторною панорамою древнього міста.

            Тривалість: 8 годин

  • Об‘єкт на карті

  • Усі об‘єкти