panorama

Парк Київська Русь

  Адреса:с. Копачів, Обухівського району, Київської області, (34 км. від Києва)
  Web:www.parkkyivrus.com
 • «Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Древньої Русі знаходиться поблизу Києва (с. Копачів Обухівського району Київської області).

  Це унікальний за своєю ідеєю та масштабністю проект, який не має аналогів в усьому світі, адже вперше за світову історію достовірно відтворюється та будується архітектурний образ серця Древнього Києва часів правління князя Володимира Великого – Дитинця Києва – та створюється атмосфера Київської Русі.

  «Парк Київська Русь» є популярним туристичним місцем, куди щорічно приїжджають гості  з усієї України, країн СНД та Європи. Він добре знаний у колі людей, що захоплюються історією, романтичним духом Середньовіччя, мистецтвом та активним відпочинком, адже «Парк Київська Русь» в 2012 році на своїй території вже п’ятий  рік поспіль проводить Міжнародний історико-культурний мега-фестиваль з  відтворенням побуту, традицій, військової культури епохи Середньовіччя.

  «Парк Київська Русь» приваблює до себе усіх небайдужих до історії і культури власного краю. Спеціально для гостей, окрім міжнародних фестивалів, організована розважальна театралізована програма, що дарує насолоду спілкування з древнім містом кожної суботи та неділі. На відвідувачів чекають ярмарки майстрів та майстер-класи ремесел, цікаві екскурсії, середньовічні розваги, історичний тир, безліч напоїв та страв, а також  багато музики, конкурсів та давньоруських забав.

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти