panorama

Більше можливостей оселитись у Києві після Євро 2012

У той час як інтерес туристів до Києва після Євро не згасає, місто пропонує більше готелів і налагоджену мережу добової оренди житла за порівняно меншими цінами.

Нова інфраструктура

Ще за місяці до Євро кількість готелів в Україні мусила бути на 20-40% більшою, ніж передбачають стандарти УЄФА, як повідомляла київська мерія. Дійсно, як свідчить Головне управління з підготовки до чемпіонату, за час проведення заходу з’явилося 30 нових готелів і близько 2000 робочих місць. Послуги, зокрема з дотримання вимог безпеки, у новостворених готелях видаються привабливішими, ніж у знімних квартирах. При цьому, як фінансові аналітики кажуть порталу http://estimate.in.ua/, ціни на квартири все одно орієнтовані на готельні ціни, тому гості мають багато причин обрати саме готель.

Квартири

Оренда житла для англомовних туристів – це бізнес, мало пов'язаний із довгостроковою орендою для місцевого населення. Тому його навряд чи торкнеться сезонне серпневе подорожчання житла, як і нещодавнє 2%-е зростання цін на нерухомість у Києві. Хоч тенденції ринку нерухомості для іноземців складно передбачити, експерти (урядові і з групи SV Development) сподіваються, що в наступні місяці після чемпіонату ціни на нерухомість знижуватимуться.

Друзі

Ігор Пилипчук, засновник ініціативи Rooms4free, розповів журналістам http://gazeta.ua/, що кияни далі приймають гостей безкоштовно, уже без посередників: до них приїздять друзі з Євро і знайомі цих друзів і обіцяють можливість погостювати в них у європейських країнах, якщ випаде нагода. Гості відкривають гостинність і позитивні сторони Києва, а отже, перспективи туризму в місті видаються дедалі більш привабливими.