panorama

Рок, пограбування і спецназ у київському замку

    Будинок Підгорського, відомий ще як Замок барона, - одна з найцікавіших старовинних споруд в центрі Києва. Розташована на розі Ярославого Валу та вулиці Лисенка, вона приваблює увагу романо-готичним стилем з витонченою ліпниною та високим шпилем. Проте будівля, зведена ще в 1897 році, потребує реконструкції, а тому всі її жителі відселені. А поки вона очікує на ремонт, рок-гурт «С.К.А.Й.» вирішив відзняти тут свій новий кліп.

   Відео на пісню «Небезпечна» інтригуватиме напруженим сюжетом та енергійним відеорядом. Воно розповідає про двох закоханих, які зважилися на серйозний злочин – вирішили пограбувати банк. Протистоять їм бійці спецпідрозділу.  

-                Пісня «Небезпечна» - «перша ластівка» нашого четвертого альбому, - зауважив вокаліст гурту «С.К.А.Й.» Олег Собчук. – Ми вже сформували певне його бачення, проте до сих пір експериментуємо. Адже «С.К.А.Й.» - не сольний проект, там є п'ять харизматичних виконавців. Можу лише сказати, що матеріал альбому буде незвичним, для творчості «С.К.А.Й.».

    Знімальна група довго шукала підходяще місце для фільмування відео кліпу, доки їм не пощастило домовитися про оренду Замку барона. Пуста будівля – справжня оаза в центрі Києва. Проте довелося завезти сюди чимало реквізиту – меблів, предметів побуту, зброї. А ще надрукувати цілу купу доларів. На ролі закоханих запросили професійних акторів Вікторію Варлей та Олександра Печеник, а Олег Собчук з'явиться у кліпі в досить несподіваному амплуа. Проте поки що його роль тримають в секреті.

- Кліп вийде щонайпізніше в середині листопада, - запевнив вокаліст «С.К.А.Й.». – Ми не поспішатимемо, триматимемося до останнього, адже хочемо випустити якісний продукт. А от дату виходу нового альбому ми спеціально триматимемо в секреті й поки що «стрілятимемо» новими синглами.