panorama

Дозвілля

Жовтень

  Адреса:вул. Костянтинівська,26
  Телефон:044 205 59 51
  Телефон:044 417 27 02
  Email:
  Web:www.zhovten-kino.kiev.ua
 • Історія закладу бере свій початок 29 січня 1931 р.: прем'єрою кінофільму «Гегемон» відбулося урочисте відкриття кінотеатру «Дев'яте Держкіно», що пізніше отримав назву «Жовтень».

  Кінотеатр неодноразово піддавався реконструкціям. У ньому, в одному з перших у СРСР, встановлено звукове обладнання, а в подальшому і устаткування для показу широкоекранних й широкоформатних фільмів.

  У 1990 році здійснено капітальний ремонт, проведено переобладнання приміщень, замінені меблі, встановлено нове обладнання.

  Сьогодні кінотеатр пропонує для перегляду фільмів п’ять залів («Гегемон» на 400 місць, «Кіноман» на 175 місць, «Аншлаг» на 70 місць, «Класик» на 50 місць та «Солодке життя» на 20 місць), оснащених найсучаснішим технічним обладнанням та комфортними місцями для глядачів. В кінозалах «Гегемон», «Кіноман» та «Аншлаг» останній ряд складають VIP-місця – диванчики для двох.

  В кінотеатрі діє ціла система знижок та заохочень:

  • Спеціальна ціна для старшокласників і студентів, пенсіонерів (при пред’явленні документу);
  • «Жіночий клуб» (щонеділі один сеанс);
  • «Дитячий клуб» (по суботах і неділях);
  • Кіновернісаж «Відкрита зона» (в ніч з п'ятниці на суботу та з суботи на неділю).

  Наприкінці грудня 2009 р. у приміщені кінотеатру відкрився новий конференц-комплекс, який складається з: конференц-зали на 50 місць, коктейль-зали 50 кв. зали для coffeebreak та галерейного простору. Відтоді функціональність цього закладу розширилась, вийшовши за рамки тільки кіно-демонстраційного приміщення.

  У кінотеатрі працює кіно-кафе «Жовтень» з дизайном інтер'єру, що виконаний у стилі кінематографу першої половини 20 століття. Тут можна замовити обід, вечерю, ланч, та відпочити з друзями у невимушеній обстановці. Безкоштовно надається послуга Wi Fi

  Вартість квитків – 22-90 грн

  Метро: «Контрактова Площа», «Тараса Шевченка»

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти