panorama

Дозвілля

Експоцентр України

  Адреса:просп. Академіка Глушкова,1
  Телефон:044 596 91 16
  Телефон:044 596 91 01
  Телефон:044 596 91 24
  Email:
  Web:http://www.expocenter.com.ua/
 • Історія Експоцентру України бере початок від 1958 року, коли на виконання постанови РМ СРСР на місці невеликого хутірця Червоний трактир було зведено Республіканську сільськогосподарську виставку, пізніше перейменовану у ВДНГ (Виставку досягнень народного господарства України).

  Відтоді ця установа є одним із найулюбленіших місць відвідування киян та гостей столиці: за час існування Виставки її відвідали тисячі людей, серед яких Хо Ші Мін, Шарль Де Голь, Йосип Броз Тіто, Шастрі, Маргарет Тетчер та інші.

  Сьогодні Національний комплекс «Експоцентр України» – найбільша і єдина державна виставкова установа України – організатор міжнародних та національних виставок і ярмарків, а також потужний демонстраційний центр досягнень України в економічній, науковій, виробничій, гуманітарній та інших галузях. Велика кількість тематичних павільйонів надасть гостям багато цікавої інформації про різні галузі господарства, науки і техніки.

  Крім того виставковий центр це чудове місце для проведення дозвілля: тут цікаво не тільки дорослим, але і дітям: чудова природа, впорядкована територія та безліч можливостей для активного відпочинку приваблюють сюди тисяч відвідувачів.

   Метро: «Виставковий Центр»

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти