panorama

Дозвілля

ДАХ

  Адреса:вул. Велика Васильківська (Червоноармійська),136
  Телефон:044 529 40 62
  Телефон:044 235 94 06
  Email:
  Web:http:// www.dax.com.ua
 • Київський Центр Сучасного Мистецтва «ДАХ» – приватний театр був створений 12 листопада 1994 року режисером Владиславом Троїцьким.

  Це досвід пошуку «динамічного синтезу» різних методів акторського й режисерського мистецтва, а також художніх форм втілення творчого задуму.

  В репертуарі театру поруч із виставами режисера В.Оглобліна «Шельменко-денщик» Г.Квітки-Основ’яненка, «Васса Желєзнова» М.Горького, «Весілля Кречинського» О.Сухово-Кобиліна з’являються роботи В.Троїцького, здійснені у рамках власного проекту «...сім днів з ідіотом...», до нього ввійшли спектаклі за п’єсами драматурга В.Климента, задумані як ненаписані глави роману Ф.Достоєвського «Ідіот». Маючи досвід проведення художніх виставок, спільно з Національним культурно-мистецьким та музейним комплексом «Мистецький Арсенал», «ДАХ» започаткував проект – «І Міжнародний фестиваль мистецтв ГОГОЛЬFEST», присвячений 200-річчю від дня народження письменника.

  Саме з театру «ДАХ» бере свій початок популярна у всьому світі група фольклорної музики «ДахаБраха».

  На сьогоднішній день «ДАХ» є однією з найбільш гастролюючих театральних команд України.

  Приходячи у «ДАХ», не забудьте попередньо записатись на виставу – зал маленький, а бажаючих насолодитись – безліч. І обов’язково візьміть з собою змінне взуття (бажано домашні капці).

  Вартість квитків – 70 грн

  Метро: «Либідська»

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти