panorama

Дозвілля

Міський театр ляльок

  Адреса:вул. Михайла Грушевського,1а
  Телефон:044 278 04 99
  Web:http://www.akadempuppet.kiev.ua/
 • Київський міський академічний театр ляльок заснований 27 жовтня 1921 року за ініціативою народного артиста України О.І.Воломарського та І.С.Дєєвої.

  Першими в історії театру акторами, які започаткували кращі традиції трупи, були Ф.Андрієвська, М.Козловський, О.Михайлов, І.Залізняк, А.Вишневська, Т.Васнєцова, Г.Сорока, Я.Жовинський. 

  Майстерність лялькарів колективу була визнана у 1937 році на І Всесоюзному фестивалі театрів ляльок: за вистави «Чарівна зернина» та «Лейзер дер Брейзер» театр виборов І місце.

  Вже в 1946 році у визволеному Києві відбувається перша повоєнна вистава театру. До дітей повернувся улюблений колектив, який того часу очолювала М.І.Тобілевич – дочка І.Карпенка-Карого. Значні творчі успіхи та здобутки театру підтверджує отримання у 1946 році І Премії на Всеукраїнському огляді театрів ляльок за виставу «Вовк та семеро козенят».

  Сучасний Київський державний театр ляльок гідний своїх славних попередників. Глибоке розуміння сучасного лялькового театру, велика творча культура, яскрава образність та поетичність відрізняють Київський державний академічний театр ляльок серед інших театрів. Сьогодні вистави театру проходять у чудовому приміщенні, зведеному за новітніх часів.

  Вартість квитків – 40-50 грн

  Метро: «Майдан Незалежності», «Поштова Площа»

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти