panorama

Центральний автовокзал

  Адреса:просп. Науки,2/1
  Телефон:044 527 99 86
  Телефон:044 525 57 74
 • Центральний автовокзал (АС №1) споруджено понад 40 років тому в Голосіївському районі міста, на історичній місцевості Деміївка.

  Автовокзал розташований на перехресті шляхів у різні райони столиці, в пожвавленому місці (поруч кондитерська фабрика «Roshen», бібліотека Вернадського, маргариновий завод), у відносній близькості від її центру.

  На території вокзалу до послуг пасажирів – каси з поточного та попереднього продажу квитків, камери схову, кімнати матері та дитини, медичний пункт, довідкове бюро тощо. Обладнано 11 платформ. Працює електронне табло, за допомогою якого пасажири зможуть ознайомитися з розкладом руху, й довідатися про наявність вільних місць. В літній час відкриті нові маршрути до місць масового відпочинку, які обслуговуються автобусами класу "Люкс". З Центрального автовокзалу здійснюються автобусні рейси в усі куточки України, а також рейси за межі країни. Після спорудження на Московській площі (в центрі якої знаходиться автовокзал) розв‘язки на двох рівнях та відкриття станції метро «Деміївська» значно поліпшилось транспортне сполучення вокзалу та дещо покращилась екологічна ситуація в цьому місці.

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти