panorama

Євро-2012

Інформація

 

 

 

 

                        Центральні вулиці міста стануть пішохідними

 

 

 

Головне управління з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Київської міської державної адміністрації відповідно до вимог УЕФА розробило проект створення фан-зони для вболівальників, котрі не зможуть потрапити на НСК «Олімпійський», де відбуватимуться матчі.

Фан-зона розташовуватиметься на вул. Хрещатик (відрізок від вул. Інститутської до бульв. Т. Шевченка), загальна площа її становить 51 000 кв.м; тут зможуть розміститись близько 70 000 вболівальників. З метою створення безпечних умов руху вболівальників та транспортних засобів навколо стадіону планується введення транспортного периметру, яким передбачається обмеження (закриття) наступних вулиць:

вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) на ділянці від вул. Димитрова до бульв. Т. Шевченка;

вул. Жилянська на ділянці від вул. Антоновича (Горького) до вул. Ш. Руставелі;

вул. Саксаганського (на ділянці від вул. Великої Васильківської (Червоноармійської) до вул. Еспланадної;

вул. Ш.Руставелі; вул. Еспланадна; вул. Рогнідинська;

вул. Хрещатик (на ділянці від вул. Інститутської до бульв. Т. Шевченка);

Бессарабська площа;

вул. Скоропадського;

бульв. Л. Українки на ділянці від вул. Басейної до пров. Щорса);

пров. Госпітальний, вул. Госпітальна;

пров. Лабораторний (на ділянці від вул. Літньої до Федерації футболу України).

1_ua.jpg

У відповідності з введенням в дію фан-зони та транспортного периметру, Головним управлінням з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Київської міської державної адміністрації напрацьовано попередні схеми об’їзду зони обмеження руху транспорту в дні матчів та вільні від матчів.

2_ua.jpg

У вільні від матчу дні діє офіційна фан-зона на вул. Хрещатик на ділянці від вул. Інститутська до бульв. Т. Шевченка. Рух для транспорту з 20.05.2012 до 06.07.2012 закривається. Матчі проводяться в інших містах України (крім м. Києва), а саме 9, 13, 17, 23, 27 червня 2012 року, а також в Польщі – 8, 10, 12, 14, 16, 18, 21, 22 та 28 червня 2012 року.

В день проведення матчу транспортний периметр навколо стадіону об’єднується з периметром фан-зони і відповідно обмежується вулицями: вул. Хрещатик (на ділянці від вул. Інститутської до бульв. Т. Шевченка), вул. Червоноармійська, вул. Димитрова, вул. А. Барбюса, пров. Лабораторний, бульв. Л. Українки, вул. Басейна, Бессарабська площа. Рух транспорту в межах зазначеного периметру закривається з 00.00 год. дня проведення матчу.

3_ua.jpg

Також передбачається, що біля фан-зони станції метро “Майдан Незалежності”, “Театральна” та “Хрещатик” будуть працювати у звичайному режимі. Проте вхід на зазначені станції обмежуватиметься (припинятиметься) після закінчення матчу та інших заходів, а також в разі виникнення позаштатних ситуацій.

4_ua.jpg