1WIN: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО БЕТТІНГ

Хороші і погані звички в беттінгу

хорошие и плохие привычке в беттинге 
Всі ми складаємося з різних звичок-хороших і поганих. Хороші завжди ведуть вас до мети, погані гальмують вас на цьому шляху. Все це ставитися і до професійного беттингу. Розберемо на конкретних прикладах вплив тих і інших на ставки беттора.

1 WIN: ІНТУЇЦІЯ. БОЯТИСЯ АБО ДОВІРЯТИ?

Ви вибрали парі і виграли, а знавці передрікали інший результат події. Кому ж довіряти? Капперам або особистій"чуйці"?

 

Однозначної відповіді на це питання немає. Є пані фортуна, і тільки вона вирішує, кого ощасливити.У беттінг важлива сукупність багатьох факторів-знань, досвіду, аналізу, і і т.п. який з них виявиться визначальним в результаті, передбачити важко. Удача не буває постійною і сподіватися тільки на неї дуже необачно. Не плутайте інтуїцію з простим везінням.Помилки допускає навіть досвідчений гравець. І розбір їх вимагає ретельного розуміння і розбору. Не приписуйте собі та іншим магічних і надприродних властивостей. 90% будь-якого таланту становить праця. І професіонал це талановиті трудоголіки.

 

Чи не "вангуйте"," третє око " відкритий не у всіх. Інтуїція виправдана тільки, коли немає часу на роздуми. Це форс мажори, загроза життю, де потрібне моментальне реагування. У всіх інших випадках беріть на озброєння холоднокровний розрахунок. Ми не закликаємо відмовлятися від інтуїції, ми радимо не слідувати їй сліпо.Виключайте "ефект ореолу". Всі знають, що бразильський футбол це тренд, але не кожен футболіст це Пеле. Але шлейф перемог бразильської команди досі впливає на їх репутацію, на яку ведеться недосвідчений гравець. Це відноситься абсолютно до всіх видів спорту.Ще одна невірна думка- "колишня спортивна зірка-зірковий тренер". Історія спорту доводить часто нам зворотне!Ці сформовані стереотипи впливають на вибір.


ВИСНОВОК:

 • "Включайте голову", а не тільки почуття.
 • Вам слід прочитати розділ новачкуне
 • йдіть сліпо за інтуїцією,
 • холоднокровність - основні правила при виборі ставки.

1WIN: ЗНАВЦІ БЕТТІНГА

Якщо ви ще недосвідчений беттер, вивчіть попередньо всю інформацію в розділ Допомога новачкові

1WIN: ХТО ТАКИЙ КАППЕР?

Зазвичай початківці Беттери при виборі ставки враховують думку професійних капперів. Це фахівці в прогнозуванні поєдинків, що дають прогнози на прибуткові ставки.Якщо ви дотримуєтеся порад кращих, шанси на успіх підвищуються. Це стосується не тільки новачків, але і досвідчених гравців. Просто тому, що один індивідуум не може охопити і просканувати величезне інформаційне поле. У кожній справі повинні бути свої професіонали. Хоча і вони теж мають право на помилку і ніхто з них не дасть вам 100% гарантії на підсумок подій. Часто прогнози нам необхідні для остаточного прийняття рішення."Хто поінформований, той озброєний" - пам'ятайте цю мудру думку.

1WIN: ЯК СТАТИ ПРОФЕСІЙНИМ КАППЕРОМ?

Кожен беттер в підсумку мріє стати процвітаючим і заробити на цьому величезні статки. Як і в будь-якій сфері мрії здійснюються не у кожного, а у талановитих і наполегливих.Історія показує приклади великого успіху. Люди-генії, які на прогнозах змогли зламати систему і сколотити стан існують.

1WIN: ХТО НАЙВІДОМІШИЙ КАППЕР?

"Гуру" Патрік Вейтч-найбагатший каппер світу. Геній, він практично завжди точно пророкує будь-яку подію. Його секрети таємниця, його здібності недоступні середньому розуму. Але гуру стверджує, що повторити його мільйонний успіх реально. Бажання, завзятість і праця, як і раніше, три кити успіху.

1WIN: ЧИ ВСІ МОЖУТЬ СТАТИ КАППЕРАМИ?

Хто вони? Люди Х або звичайні люди? Без сумніву, професійні люди це неординарні особистості. Їх відрізняє гострий розум, феноменальна пам'ять, Мега інтуїція і звичайно схильність до математичного аналізу. У кожного з них створена власна стратегія і система прогнозування. Звичайно це в першу чергу наявність таланту, так само, як і в спорті.

 

1WIN: ПОРАДИ

 • Вивчіть ази, наберіться терпіння і постійно вдосконалюйтеся.
 • Любіть те, чим ви займаєтеся.
 • Тримайтеся завжди обраної стратегії.
 • Виключіть азарт.
 • Холоднокровний розрахунок і азарт не сумісні.
 • Глибокий постійний аналіз-вірний супутник

Дерзайте! І ваші прогнози будуть читати початківці Беттери.

1WIN: НАВІЩО ВАМ СПОРТИВНА АНАЛІТИКА?

Спортивні прогнози справа непроста. Прибуткові ставки народжуються в союзі аналітики і логіки. Цілий пласт професіоналів працює в цій сфері.Це експерти-популярні коментатори спортивних змагань, гандикапери-професійні прогнозисти, їх портфоліо налічує позитивні баланси не менше ніж за 300 ставками. Прогнозування результатів у спорті це їх коник. Інтернет сьогодні надає достатньо ресурсів для пошуку інформації. Користуйтеся перевіреними сайтами і сервісами, враховуйте думки профі в світі беттінга.

 

Що необхідно враховувати при виборі ставки:

 • Попередню статистику ігор.
 • Командний склад та його зміни.
 • Наявність або відсутність травм у обраної вами команди і ігроковмотивація
 • ігроковтехніческіе характеристики
 • ігроковпрочіе моменти (форс-мажори, суддівський склад, погода, зміна тренера і т.п.).
 • Спортивні новини (слідкуйте тут) саме сукупність всіх цих факторів допоможе визначити ймовірну виграшну ставку

Схожі новини

Коментар 2

Виктория
Виктория 27 ноября 2019 20:17
Реально крутая бк. Одна из немногих, которые щас имеются. Но хотелось бы побоше информации
rent0106 Офлайн 7 декабря 2019 19:10
Цитата: Виктория
Реально крутая бк. Одна из немногих, которые щас имеются. Но хотелось бы побоше информации
Мы стараемся что бы угодить вам. Спасибо большое