На какие матчи лучше не делать ставки? 1winУ беттінг ніяк не можна робити ставки на всі ігри поспіль, навіть якщо ви робите їх на певному виді спорту або конкретному турнірі. Бувають ігри, які дуже зручні для ставок, але також є безліч матчів, де визначити результат складніше і шанс проходу ставки зменшується. Саме новенькі гравці роблять помилки і роблять свої ставки на все підряд, чому втрачають банкролл. Сьогодні розглянемо, які матчі в яких дисциплінах краще обходити стороною.

5 правил ставок с 1win

Відіграш фаворита у футболі-одна з основних стратегій в ставках live.Суть цієї ставки полягає в тому, що парі полягають на Ф(0) фаворита, який пропустив перший/ранній м'яч.  В цьому випадку, він всі сили докладе, щоб взяти реванш і відігратися. Котирування на таку ставку в цей період непогано зростають від 1.5 до 5.0, і це дуже цікаво для беттора. На прохідність ставки впливають декількох факторів, в тому числі від характеристики обох команд, наскільки сильно перевага одна над іншою. Якщо команда-лідер швидко взяв реванш, скасуйте парі.


На що звертати увагу?

 • Мотивація. Визначте, наскільки для команд важливий цей матч. Можливо, вони готуються до більш серйозного протистояння і ця зустріч для них не вирішальна. Звертайте увагу на ці моменти.

Секретів немає, є закономірності плюс грамотний і ретельний аналіз. А досвід і щоденна праця приведуть вас до удачі.

Как правильно ставить на баскетбол с 1win 

Ставки проти перекосу

Що таке перекіс і як його визначати? Це неважко. Звертайте увагу на результативність матчу. Наприклад, в НБА вона просто шкалить. Це свідчить про те, що букмекери при виставленні котирувань на тотал матчів, занижують їх на ТБ, завищуючи ТМ. У цьому сенс для букмекера є резон: вони розуміють, що багато будуть робити ставку на ТБ, а так як цей варіант часто прохідний, їм невигідний виграш беттора. Тому вони знижують коефіцієнти на ймовірний тотал, і виставляють тотал вище середнього значення. Іноді БК перегинає палицю, і цей перекіс в лінії явно видно, чим повинен скористатися беттор.

Можно ли заработать с 1winВіртуальні ігри сьогодні набирають популярність у всьому світі і футбол не виняток. Це гра-симулятор, що базується на реальних параметрах. Багато хто вважає, що це не сильно відрізняється від ігрових автоматів, так як підсумок все таки визначає штучний інтелект, але все таки деякі відмінності є.

Робити ставки на спорт-це цікаво і вигідно. Головне-зробити правильний вибір букмекера!

1 WIN-це ваша перша правильна ставка!

ТОП ПОРАД ДЛЯ НОВАЧКА:

 • Не робіть ставки в маловідомих неофіційних конторах.
 • У таких БК- "одноденках" великий ризик втратити всі свої гроші.
 • Не ведіться на завищені коефіцієнти і гарантії-обіцянки.
 • Вивчіть правила ставок і термінологію. Це запорука Вашого успіху.
 • Слідкуйте за спортивними новинами. Хто поінформований, той озброєний.
 • Своєчасно отримана інформація може поміняти прогнози і стати гарантом вашого виграшу.
 • Відсівайте фейкові новини, що провокують вас на невірний прогноз.
 • Визначте ліміт вашого банку. Робіть ставки на посильні для вас суми.
 • Не грайте ва-банк.
 • Прислухайтеся до думки експертів, але не довіряйте йому сліпо.ставте на те, що Вам цікаво.
 • В цьому випадку крім виграшу, ви отримаєте ще й задоволення від гри.

Ставити на спорт це мистецтво!З 1 WIN ви зможете це зробити!

Опитування

Як Вам БК 1win?

Інші опитування...