Секрети ставок на баскетбол

Секретів немає, є закономірності плюс грамотний і ретельний аналіз. А досвід і щоденна праця приведуть вас до удачі.

Как правильно ставить на баскетбол с 1win

Ставки проти перекосу

Що таке перекіс і як його визначати? Це неважко. Звертайте увагу на результативність матчу. Наприклад, в НБА вона просто шкалить. Це свідчить про те, що букмекери при виставленні котирувань на тотал матчів, занижують їх на ТБ, завищуючи ТМ. У цьому сенс для букмекера є резон: вони розуміють, що багато будуть робити ставку на ТБ, а так як цей варіант часто прохідний, їм невигідний виграш беттора. Тому вони знижують коефіцієнти на ймовірний тотал, і виставляють тотал вище середнього значення. Іноді БК перегинає палицю, і цей перекіс в лінії явно видно, чим повинен скористатися беттор.

Ставки на тотал в баскетболі

Ідеальні будуть ситуації, коли будь-яка команда систематично За останній період перевищує свою колишню результативність. І якщо за прогнозами їй належить зустріч з сильною командою, то тут буде хороший варіант укласти парі на ІТМ.

Секрети ставок в лайві

Так як в баскетболі дуже велика динамічність гри, то він найбільше підходить для укладення парі в режимі live. Ситуація в грі може помінятися протягом секунд і це дає великі перевазі беттору при ставках онлайн. Найголовніше-беттор повинен встигнути зреагувати швидше аналітиків букмекерських контор. У цьому випадку він зловить високий коефіцієнт і виграшну ставку. Вигідних ситуацій в баскетболі можна знайти предостатньо. Наприклад якщо одна з команд програла в 1-й чверті або в ½ зустрічі, ви можете сміливо укладати парі на її плюсову фору в 2-ій чверті/ 2-ій половині матчу.Тут працює психологічний момент. Команда, яка отримала перевагу розслабляється і навпаки, андеріг, включає всю свою мотивацію і направляє всі зусилля на взяття реваншу.

Теорія середніх чисел

Ця теорія найбільш підходить саме для цього виду спорту в силу Його великої результативності. Відмінно показує себе тотал ставках і в ставках на гравців. Як застосовувати її в останньому варіанті? Подивіться, яку кількість очок набирає найрезультативніший гравець команди. Це ви можете простежити в статистиці. Якщо ви бачите, що він в останніх матчах набирав вище свого середнього показника, то сміливо ставте на ТМ, чекаючи спаду його результативності.Враховуйте і інший момент. При відсутності травм, у гравця завжди зашкалює мотивація. Якщо БК в такому матчі занижує коефіцієнт на ТМ, укладайте парі ТБ цього спортсмена. Ваша мета Шукати ситуації, граючи в протихід з букмекером.

Висновок

Букмекери теж люди і вони не завжди розумніші за вас. Шукайте їх слабкі місця і користуйтеся ними. Вдалих ставок вам з 1 WIN.

Схожі новини

Коментар 0