Стратегія ставок на нижній тотал

Ставки на 1вин

Ставки на нижній тотал не така популярна стратегія, але чисто теоретично вона має великі перспективи. Простота і доступність є її основними плюсами. Ставки виробляються на популярні ринки і без зайвих складних розрахунків.

Принцип стратегії

З самого початку необхідно зупинити свій вибір на тому турнірі, де заграють на ТМ 2.5, А також важливо, щоб кількість ігор не було більше сорока відсотків.Далі в найближчих іграх шукайте матчі команд, які між собою рівні, а також у яких в результаті рахунок в нічию (1-1) або 1-0.Крім того, якщо нападники за рівнем не особливо високі, то і голів буде небагато. А значить, найімовірніше ставка на нижній тотал пройде. Звертаємо увагу, що підійдуть рахунки 0-0 і 2-0.

Розглянемо на прикладі

Вивчимо центральну зону другого дивізіону РФ, а саме за триста шістдесят дві гри ТМ 2.5 пройшов двісті тридцять вісім разів. Лише в одного ФК ігри тотал більше 2.5 перевищили ігри на тотал менше 2.5. А ось інші клуби всього п'ять-сім разів за двадцять шість турів зіграли на тотал більше 2.5.


Безумовно, щоб зрозуміти, наскільки ефективна система, потрібно вивчити статистику. Давайте розглянемо результати стартового туру нового сезону. З дванадцяти ігор умовам відповідає шість. Далі, дві гри закінчилися з рахунком 2-0, дві – 1-1 і одна 1-0. Одна гра закінчилася з рахунком 2-2 і ось тотал менше 2.5 не пройшов. Кефи були від 1.5 до 1.9 у.о.

Як ставити?

Відкриваємо лінію, вибираємо дисципліну футбол, далі вибираємо цікавий для нас турнір, результат і вказуємо розмір ставки.

Укладення

Для певних подій і чемпіонатів вищевказана стратегія дуже ефективна. Радимо завжди тестувати стратегії на папері і тільки потім ризикувати реальними грошима. Також можна проаналізувати архіви ліній БК, щоб зіставити кефи з результатами розіграшів, щоб зрозуміти ефективність стратегії. Опрацьовуйте свої стратегії ретельно, звертаючи увагу на багато факторів, такі як: мотивація, форма команди, котирування БК, результативність, погодні умови і т. д. удачі!

Схожі новини

Коментар 0