Футбол. Старт чемпіонат Росії.

Більшість бетторів грає, виграє або програє за традиційними ставками. Багато очікування збулися, частина радіє, частина розчарована і це нормально. Сьогодні ми пропонуємо вам розглянути нетипові, але цікаві парі на РПЛ.

Звільнення тренера клубу до кінця року (K=1.27)

Така ставка є в багатьох БК. Адже насправді ризик звільнення головного тренера досить високий. В середньому ймовірність цієї події оцінюється близько 85%. БК 1 WIN також приймає подібне парі до кінця нового року з коефіцієнтом 2.45, ставка на зворотний результат – з к=1.45. Яким чином спрогнозувати такий результат. Дивимося турніри, де позаду вже 3-4 тури, а у команд виникли великі проблеми. Жодної перемоги у всіх турах і саме цей факт і привертає до прогнозу вищеназваної ставки.


Травма Дзагоєва не дасть йому зіграти до кінця року (к=1.45)

Ексклюзивний варіант парі, але цілком ймовірний. Чому саме Дзагоєв?. Цей півзахисник "армійців" постійно отримує травми і це вже відзначено багатьма букмекерам. Алан практично жоден сезон не відіграє повноцінно. Ще один "травмонебезпечний" гравець це Абель Ернандес з "ЦСКА". Хоча він показав у минулому сезоні відмінну гру, забивши в 10-ти турах 8 м'ячів, але провів значну частину часу поза грою через отримані травми. БК ставлять на пропуск гри цим футболістом коефіцієнт – 2.40.


Перенесення поєдинку на наступний рік (к=1.60)

У розпису кожного букмекера є варіанти на результат перенесення будь-якої зустрічі на наступний рік. Переноси бувають досить часто і причин цьому безліч: погода, ігри в інших турнірах і т.п. котирування на такий результат в межах 2.30.


Матч РПЛ буде на арені «Лужники» (2.45)

Всім відомо, що» Лужники " – це домашня арена для нашої збірної, велика і сучасна. Багато зустрічей наших клубів проходять на інших аренах, постійно на домашньому полі не грає жодна команда. Але варіант такої організації матчу досить високий і на це роблять ставки йдуть зазвичай зі збільшенням як мінімум в два рази.


У ворота "Динамо" в чемпіонаті м'яч прилетить від Олександра Ташаєва (к=3.30)

Трансфер ташаєва довго не давав всім заспокоїться. Перехід його з "Динамо» в "Спартак" був досить скандальним. Букмекери, користуючись ситуацією пропонують поставити на гол Ташаєва в бік своїх колишніх воріт.


Хто з футболістів відновить кар'єру до кінця року (к=10.00)

Парі полягає на те, що футболісти, які завершили кар'єру, такі як наприклад, Ігнашевич або брати Березуцькі, її відновлять. На чому грунтується ця думка букмекерів незрозуміло, але такі парі існують. Ваше право розглянути ці варіанти.


Всі призові місця займуть московські команди (33.00)

Букмекери пропонують і такий результат бетторам. Ставка на те, що весь п'єдестал буде наш, насправді не така вже неймовірна. Як ми пам'ятаємо, нещодавно таке було «» Локомотив«,» ЦСКА «і» Спартак " забрали всі призові місця, але шанс на те, що таке повториться, не такий вже високий.

Висновок

Як бачимо ексклюзивних ставок досить чимало. Чи варто укладати такі парі вирішувати тільки вам. На них досить привабливі коефіцієнти і в разі проходу ставки, виграш може бути звичайно дуже значним.Ми бажаємо вам удачі з 1 WIN і високих коефіцієнтів.

Схожі новини

Коментар 0