Чи вигідні парі на віртуальний футбол?

Можно ли заработать с 1win

Віртуальні ігри сьогодні набирають популярність у всьому світі і футбол не виняток. Це гра-симулятор, що базується на реальних параметрах. Багато хто вважає, що це не сильно відрізняється від ігрових автоматів, так як підсумок все таки визначає штучний інтелект, але все таки деякі відмінності є.

Особливість

Чим же відрізняється реальний футбол від віртуального?

 • Велика кількість матчів, що йдуть кожні 5 хвилин;

 • швидкий оформлення угод;

 • відсутність впливу зовнішніх факторів, (погода, покриття поля, травми, дискваліфікації та договорняки);

Прогнозувати результат у віртуальній грі складніше, але виявити ряд закономірностей, які допоможуть беттору, можна.

Як зробити виграшну ставку?

У штучного інтелекту закладений певний алгоритм, на підставі якого він розраховує результат зустрічі. Кожній команді спочатку присвоюються певні характеристики і стиль гри. І тому логічним буде припустити, що одні команди спочатку є фаворитами, інші аутсайдерами. Таким чином, прогноз на перемогу / забиті м'ячі ґрунтується на сукупності закладених машиною параметрів.

Статистика у віртуальних іграх не має вирішальної ролі на результат сьогоднішніх подій.У беттора є шанс обіграти букмекера, якщо він уважно вивчить кілька останніх ігор, виявивши в них закономірність.

Варианты ставок

Традиційні: результат матчу П1 / Х / П2 ; подвійний шанс; фори і тотали;; точний рахунок.Ми б не рекомендували ставки на точний рахунок і хто перший заб'є. Решта парі маю право на розгляд.


Кращі стратегії

 • №1-флет, фіксована ставка. Рекомендуємо ставити конкретний % від ігрового банку або певну суму. 
 • №2-догон, варіант збільшення суми парі. Використовується в разі серії програшів з метою їх перекрити. Це ризикований варіант. 
 • №3-мартінгейл, аналогічний другому варіант, але з подвоєнням ставки.

Ігрові стратегії

 • Топимо за Мадрид! Суть в укладанні парі на одну команду при її виступі на виїзді до перемоги. 

 • Перший гол. Ставка робиться на команду-середняка, на те, що вона першою заб'є. При програші ставка збільшується, при виграші починаємо процес спочатку. 

 • ТБ. Стандартна ставка на тотал.

Коли краще укладати парі?

Оскільки у віртуальному футболі статистика ніякої ролі не грає, краще робити ставки в середині сезону. Беттор повинен відстежити десяток ігор, обчислити фаворитів і андерогів і на підставі цього зробити прогноз.

Висновок

Виявляйте закономірності. Людина завжди може спробувати виявити алгоритм машини, адже він туди закладений.Запам'ятайте мінуси таких парі:

 • Обмежена інформація для прогнозу;

 • аналогія з ігровими автоматами, Ігроманія;

 • ймовірність шахрайства з боку прогерів БК.

Наша порада подумати, перш ніж робити ставки на віртуальний футбол, це все таки просто ігровий симулятор. Звичайно. ви можете спробувати обіграти комп'ютер. Можливо, саме у вас це вийде. У будь-якому випадку ми бажаємо вам успіху з 1 WIN.

Схожі новини

Коментар 1

Вадим
Вадим 19 февраля 2020 20:15
Я думаю ставки на футбол всегда выгодны. Ведь там все понятно на кого ставить, в целом работает твоя чуйка. Если ты везунчик - ставь, иначе иди на свою работу. Юрик красавца