ЯКЩО ВИ НОВАЧОК В БК 1WIN

Робити ставки на спорт-це цікаво і вигідно. Головне-зробити правильний вибір букмекера!

1 WIN-це ваша перша правильна ставка!

ТОП ПОРАД ДЛЯ НОВАЧКА:

 • Не робіть ставки в маловідомих неофіційних конторах.
 • У таких БК- "одноденках" великий ризик втратити всі свої гроші.
 • Не ведіться на завищені коефіцієнти і гарантії-обіцянки.
 • Вивчіть правила ставок і термінологію. Це запорука Вашого успіху.
 • Слідкуйте за спортивними новинами. Хто поінформований, той озброєний.
 • Своєчасно отримана інформація може поміняти прогнози і стати гарантом вашого виграшу.
 • Відсівайте фейкові новини, що провокують вас на невірний прогноз.
 • Визначте ліміт вашого банку. Робіть ставки на посильні для вас суми.
 • Не грайте ва-банк.
 • Прислухайтеся до думки експертів, але не довіряйте йому сліпо.ставте на те, що Вам цікаво.
 • В цьому випадку крім виграшу, ви отримаєте ще й задоволення від гри.

Ставити на спорт це мистецтво!З 1 WIN ви зможете це зробити!

ЯК ЗРОБИТИ СВОЮ ПЕРШУ СТАВКУ

Ставки на спортивні події.Кожен з нас в душі спортсмен і кожен азартний. Хтось просто любитель і пасивно стежить за спортивними подіями, хтось поєднує приємне з корисним, стежачи за матчами, укладаючи парі і заробляючи на цьому.Насправді це не так важко і дуже захоплююче. Будь-який клієнт 1 WIN може стати щасливим і успішним гравцем, вболіваючи за свою улюблену команду. Отримуйте додатковий заробіток, використовуючи свої знання в будь-якому виді спорту.
Как сделать первую ставку в БК 1win 
З чого почати?

 1. РЕЄСТРАЦІЯ..
  Це перший ваш крок. Ми детально описали всі існуючі і зручні способи в  статті .
 2. ВНЕСЕННЯ ДЕПОЗИТУ.
  Відкрийте свій ігровий рахунок. Для цього треба внести на ваш баланс суму не менше 10 руб. (це мінімальна ставка). Поповнити баланс ви можете за допомогою будь-яких зручних для вас платіжних систем MasterCard, Visa, Qiwi та інші.
 3. ОТРИМАЙТЕ БОНУС .
  Якщо ви новачок, не забудьте отримати свій персональний подвійний бонус в якості заохочення від БК 1win. Як отримати бонус ми детально описали в статті Бонусы.
 4. ЗРОБІТЬ СВОЮ ПЕРШУ СТАВКУ.
  В цьому немає нічого складного. Визначте цікавить Вас вид спорту, виберіть майбутній матч і укладіть парі на один з варіантів результату події. Це і буде ваша перша ставка.
 5. Ваша перша ставка може бути простою одиночною (на одну спортивну подію, перемогу однієї з команд або нічию) Можете спробувати зробити множинну ставку (на кілька спортивних подій) або додаткову ставку (перший гол, точний рахунок, видалення гравця і т. п)
  Види ставок докладніше висвітлені в статті про ставки. Ознайомиться з нею ви можете по ссылке.
  Випробуйте свою удачу! Не забувайте, що аналітика спортивних подій грає вам на руку. Будьте в курсі всіх спортивних новин, вивчайте статистику змагань, моніторьте інформацію світу спорту.Хто поінформований, той озброєний. Удачі вам!

ПОПОВНЕННЯ І ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ В 1 WIN

Найголовніший критерій для клієнта це зручність, і він дотриманий компанією на всі 100%. Сайт компанії доступний на будь-якому ПО, також функціонує мобільний додаток на Android і iOS. Ми робимо наш сервіс легкодоступним для кожного.Поповнення - за допомогою більше 10 платіжних систем (банківські карти - MasterCard, Visa, термінали, електронний гроші, оператори мобільного зв'язку) Розмір поповнення ігрового рахунку: min - 50 руб., max -100 000 руб.

пополнение средств в 1win 

Висновок - всі вищеназвані способи, крім виведення через мобільних операторів. Додаткові сервіси для виведення AdvCash, WebMoney, Payeer

вывод средств в 1win 
Розміри виведення виграшу: min - 100 руб., max -75 000 руб. всі транзакції грошових коштів здійснюються без комісії. Клієнти можуть користуватися як пластиковими, так і віртуальними картами.Не забувайте ретельно перевірити свої дані при верифікації. Якщо ви початківець гравець, ознайомтеся з нашими статтями: простий і зручний функціонал дозволить вам зробити свій вибір майже миттєво.

1WIN. ЯК ПРАВИЛЬНО РОЗПОРЯДЖАТИСЯ СУМОЮ ДЕПОЗИТУ.

Управляти фінансами грамотно це мистецтво, але будь-яка людина може його осягнути, отримавши базові знання і придбавши нескладні практичні навички ми вже писали топ порад для новачка читати тут

управление ставками 

Розберемо деякі моменти докладніше

УПРАВЛІННЯ ДЕПОЗИТОМ (БАНКОМ)

 • Не ставте великі суми відразу! Рекомендації від професіоналів-ставити не більше 3-5% від суми вашого депозиту на події, в яких у вас велика впевненість. Звичайно, при невеликому депозиті ваш профіт буде не таким значним, як хотілося б, але спочатку "набийте руку". Відчуйте стратегію ставок, узагальніть свій досвід і поради беттеров.
 • Якщо ви не впевнені в успішному проході, знижуйте коефіцієнт до 2.5% . При більшому відсотку ви збільшуєте ризик програти банк на дистанції.
 • Дотримуючись цих рекомендацій ви збільшуєте ймовірність отримання виграшу. Звичайно розмір профіту залежить від розмірів вашого банку, але правильна стратегія обезапасіт вас від повного програшу.Чітко дотримуйтесь обраної вами стратегії, не ведіться на емоції. Холоднокровність ваш козир!

ПОМИЛКИ ПОЧАТКІВЦЯ БЕТТЕРА

Розповімо про часто зустрічаються помилки, які допускають велику кількість гравців, ставлячи на спортивні події:

 • Ставка ва-банк. Дуже рідко виправдана. Для цього у вас повинна бути практично 100% впевненість у результаті події.
 • Невміння вчасно зупинятися. Якщо ви добре розбираєтеся в певному виді спорту, поставили на подію і виграли парі - виводите гроші.
 • Не піддавайтеся подальшому азарту і бажанням поставити ще пару ставок. Це одна з найпоширеніших помилок.Гра на маленьких коефіцієнтах.
 • Ви практично будете завжди залишатися при своїх початкових грошах. Основне правило-використання середніх K. ризик великими сумами на низьких коефіцієнтах.Відсутність стратегії ставок. Ставте на те, в чому ви розбираєтеся. Не укладайте парі на емоціях.

большие ставки 

СТАВКИ З ВИСОКИМИ КОЕФІЦІЄНТАМИ

Чим вище коефіцієнт, тим більше сума отриманого виграшу - факт незаперечний. При грамотному управлінні своїм банком і застосуванні високих коефіцієнтів ви отримаєте бажаний результат.Для цього вибирайте БК 1win, що надає максимальні коефіцієнти, відстежуйте їх зміни і стежте за котируваннями.

ЯК ВИКЛЮЧИТИ КОМІСІЮ ПРИ ВВЕДЕННІ/ВИВЕДЕННІ?

Комісію за введення/виведення коштів беруть букмекерські контори, що мають ліцензію РФ, також вони утримують податок 13% з виграшу.Беттери скорочують свої втрати, вибираючи перевірені БК, які здійснюють свої операції без вищеназваних комісій. Це значна економія для вашого банку.1 WIN не бере комісію за проведені фінансові операції. Компанія давно на ринку букмекерських послуг і наша репутація гарантує вашу фінансову впевненість.Бажаємо вам вийти на планований позитивний результат.

Схожі новини

Коментар 2

Илья.Р
Илья.Р 2 декабря 2019 19:01
АААА, ну наконецто вышла эта статья. А то я уже заколебался ставить ставки на свою интуицию, которая меня всегда подводит. Щас хотябы получилась какая то картина о этих ставках. Вот мне только не понятно, а в чем плюсы экспресса. В минусах я то разобрался, если одна ставка не заходит, то все другие тоже(бред). Ну хочетя ставить экспрессы , так как там больше куш и лавэ. Обьясните пожалуйста, очень поможете
rent0106 Офлайн 7 декабря 2019 19:01
Цитата: Илья.Р
АААА, ну наконецто вышла эта статья. А то я уже заколебался ставить ставки на свою интуицию, которая меня всегда подводит. Щас хотябы получилась какая то картина о этих ставках. Вот мне только не понятно, а в чем плюсы экспресса. В минусах я то разобрался, если одна ставка не заходит, то все другие тоже(бред). Ну хочетя ставить экспрессы , так как там больше куш и лавэ. Обьясните пожалуйста, очень поможете
Спасибо за поддержку! Мы стараемся