НАВІЩО ПОТРІБНІ ДЗЕРКАЛА ДЛЯ БУКМЕКЕРСЬКИХ КОНТОР?

Дзеркала-альтернативний доступ до сайтів БК.


З 2014 року держава РФ активізувала свою боротьбу з азартними іграми, в тому числі з букмекерськими конторами. Внаслідок цих подій ринок букмекерів до 2016 року розділився на дві частини — легальні і нелегальні БК. Давайте розберемо, чим же відрізняються одні від інших.

Легальні букмекерські контори це компанії, які отримали ліцензію СРО, що зареєструвалися в ФНС Росії, що вступили в ЦУПІС і природно, що потрапляють під оподаткування РФ. Не кожні компанії були готові звалити на себе такий тяжкий тягар. Зважаючи на це легальних БК на території РФ досить мало.

Мінусом участі в даних компаніях для гравців є додаткова поетапна верифікація особистості і необхідність сплати податку з виграшу (13%), що відповідно не викликає захоплення клієнтів БК.Нелегальні (Офшорні) Букмекерські компанії це БК, які не отримали російської ліцензії, але мають ліцензії офшорних зон, таких як Мальти (Malta Gaming Authority), Кюрасао, о.Мен (Англія), Канади (Kahnawake Gaming Commission) і багатьох інших. Дані ліцензії мають законний юридичний статус і діють майже по всьому світу. Саме на підставі такої ліцензії (Кюрасао) здійснює свою діяльність і БК 1 WIN.
зеркало 1win  Популярні зарубіжні букмекери поступово йдуть з російського ринку, так як здійснювати легальну діяльність в сьогоднішніх умовах стає дуже проблематично. На їх місце приходять молоді швидко розвиваються російські компанії, гнучко пристосовуються до сьогоднішніх умов. ПЛЮСОМ вибору ТАКИХ компаній є відсутність необхідності сплати податку з виграшу, що звичайно є визначальним при виборі букмекера.

Дзеркала потрібні для переходів на сайти нелегальних в Росії БК, сайти яких блокує Роскомнадзор. Дзеркало - це той же сайт( запасна копія), з тим же доступом, таким же набором функціоналу, коефіцієнтами, лініями, що і офіційний сайт обраного Вами букмекера, але розміщений на окремому домені. При вході через дзеркало у гравця зберігається логін, пароль і ігровий рахунок.

Різниці для клієнта немає по суті ніякої. Дзеркала в міру блокування періодично оновлюються з повним збереженням бази даних клієнтів. У цьому сенсі немає приводу для занепокоєння. Переходячи на сайт через дзеркало, клієнт не побачить ніякої різниці для себе.

Переваги дзеркал:

Є безліч способів обходу блокування, таких як VPN або PROXY. Але дзеркала, як додаткові домени мають ряд переваг перед вищевказаними способами.

  • Клієнту потрібна лише актуальна адреса для переходу на сайт
  • мгновенний доступ до ресурсу, на відміну від завантаження через VPN або проксі.
  • Не потрібна установка додаткового програмного забезпеченняшвидкий доступ до потрібного ресурсу.
  • Перехід за адресою стандартний.
  • Актуальність і гарантована регулярність оновлення дзеркал.
  • Відсутність усіляких посередницьких послуг.
  • Наявність служби підтримки.

Найголовніша інформація для гравця-вас зустрічає офіційний сайт обраного Вами букмекера, тільки за іншим доменним посиланням.Удачі вам і виграшних ставок!

Схожі новини

Коментар 5

Hurt. T
Hurt. T 1 декабря 2019 14:13
На сегодняшний день, и правда, без зеркал не обойтись. Особенно, когда у бк нет лицензии(что не есть хорошо). Нл есть сайты, на подобии этого, которые помогают обычным людям перейти в данном случае на 1win и поставить ставки. Спасибо за это ребята! Очень часто выручает обычных людей. А вот мне интересно, где вы берете актуальные ссылки? 
rent0106 Офлайн 1 декабря 2019 14:15
Цитата: Hurt. T
На сегодняшний день, и правда, без зеркал не обойтись. Особенно, когда у бк нет лицензии(что не есть хорошо). Нл есть сайты, на подобии этого, которые помогают обычным людям перейти в данном случае на 1win и поставить ставки. Спасибо за это ребята! Очень часто выручает обычных людей. А вот мне интересно, где вы берете актуальные ссылки? В
Всегда пожалуйста! А вот ссылки нам достаются с трудом. Сами их ищем целыми днями, что бы вы могли без проблем посетить нужный вам сайт
Gentylove
Gentylove 6 декабря 2019 10:01
Добрый день!
Всё понятно объяснили, но вот где брать эти зеркала? Как я понимаю у бк  1win тоже есть зеркало , только где оно находится? Прошу ответить. Заранее спасибо 
rent0106 Офлайн 7 декабря 2019 19:12
Цитата: Gentylove
Добрый день!
Всё понятно объяснили, но вот где брать эти зеркала? Как я понимаю у бк  1win тоже есть зеркало , только где оно находится? Прошу ответить. Заранее спасибо 
Ответ: Вот официальное Зеркало, которое вас на прямую доставит в БК.
Gentylove
Gentylove 8 декабря 2019 17:32
Спасибо за ответ. Быстро отвечаете ?
Цитата: rent0106
Цитата: Gentylove
Добрый день!
Всё понятно объяснили, но вот где брать эти зеркала? Как я понимаю у бк  1win тоже есть зеркало , только где оно находится? Прошу ответить. Заранее спасибо 
Ответ: Вот официальное Зеркало, которое вас на прямую доставит в БК.