panorama

Євро-2012

Cтадіон у Вроцлаві

 •         Хоча на Міському стадіоні у Вроцлаві планується проведення всього трьох матчів групового турніру Євро-2012, його реконструкцію здійснено відповідно до таких же суворих вимог, як й інших стадіонів футбольного форуму.

          Через те що Вроцлав – одне з найбільших і найстаріших міст Польщі та центр воєводства, його міський стадіон важливий не тільки як суто спортивна арена, але і як багатофункціональний майданчик для проведення у майбутньому концертів та інших масових громадських заходів. З огляду на це на стадіоні передбачено 42 771 місць, 2 500 місць для VIP-персон, 250 – для осіб з обмеженими можливостями, а також паркінг на 4 500 місць. До послуг спортсменів – просторі гардеробні, релаксаційні басейни, а також приміщення для передматчевої розминки.

          Під трибунами стадіону – чотири споруди, в яких розміщено найбільший у місті фітнес-клуб, казино, ресторан на 1600 осіб, дискотека, а також конференц- та офісні зали.

          Родзинкою стадіону є оптичне розширення за допомогою сталевої сітки, завдяки чому стадіон виглядає легким і прозорим. Задля задоволення найвищих вимог щодо безпеки стадіон повністю оснащений системою електронного спостереження.

   

   

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти