panorama

Дозвілля

Колесо

  Адреса:Андріївський узвіз,8
  Телефон:044 425 04 22
  Email:
  Web:http://www.koleso.teatr.kiev.ua
 • Київський академічний театр «Колесо» засновано у 1988 р., і відтоді ним натхненно керує незмінний художній керівник заслужена артистка України І.Кліщевська.

  Невелика театральна зала (60-70 глядачів), маленьке затишне кафе, своєрідність акторської гри «очі в очі», оригінальність репертуару, яскраві акторські індивідуальності – все це створює неповторну атмосферу, забезпечує постійні аншлаги.

  Трупа складається з 16 акторів, а ще 6 працюють за запрошенням. Серед них: В.Бойко, Г.Зражевська, О.Лепенець, О.Бірюков, В.Лялько та інші.

  У репертуарі театру представлені різні жанри: драма, комедія, детектив, мелодрама, фарс, моновистава, трагікомедія. Це постановки як класичної української й світової драматургії так і твори сучасних письменників, фольклорно-етнографічні, авангардні й традиційні вистави.

  Від вересня 2008 р. театру надано статус «академічний».

  За історію свого існування «Колесо» брав участь у великій кількості фестивалів та проектів, гастролював у різних країнах світу – США, Франції, Англії, Румунії, Туреччині, Польщі, Болгарії, Росії, Білорусі тощо.

  Вартість квитків – 40-80 грн

  Метро: «Контрактова Площа», «Поштова Площа»

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти