panorama

Дозвілля

Музична академія

  Адреса:вул. Архітектора Городецького,1/3
  Телефон:044 229 73 44
  Email:
  Web:http://knmau.com.ua/
 • До забудови майдану Незалежності входить чотириповерхова споруда оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського (колишня Консерваторія).

  Цю будівлю з концертним залом (арх. Л.Каток, 1955-59 рр.) опоряджено у класичному дусі, на рівні 3-4 поверхів її прикрашає колонада з іонічними капітелями. Комплекс Національної музичної академії включає також суміжний навчальний корпус по вул. Архітектора Городецького,5.

  Консерваторія була заснована у 1913 р., а 1919 року вона стає державним навчальним закладом. У 1995 році Указом Президента України консерваторії було надано статусу Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Високий міжнародний авторитет НМАУ підтверджується великою кількістю іноземних студентів, що навчаються тут. Сьогодні в Академії навчається біля 100 студентів з 23 країн світу: Європи, Канади, Латинської Америки, Азії, Африки, Близького та Далекого Сходу. НМАУ має широкі міжнародні зв’язки з багатьма зарубіжними культурними центрами та музичними навчальними закладами. Академія є членом Європейської Асоціації консерваторій, Академій та вищих музичних шкіл.

  Вартість квитків – 15-35 грн

  Метро: «Майдан Незалежності», «Хрещатик»

 • Об‘єкт на карті

 • Усі об‘єкти